Mettler Toledo Plus serisinde birçok özellik standart olarak yüksek kalitede malzemelerin bir araya getirilmesiyle kullanımınıza sunulmaktadır.10,2 kg tartım kapasitesi ve 0,01 g hassasiyet...

Tam Otomatik Zaman ve Sıcaklık Kontrollü Kalibrasyon(FACT),bu özellik sayesinde teraziniz sahip olduğu sensörler ile hataları otomatik olarak algılayıp dahili ağırlıkla kalibrasyon işlemini gün içerisinde otomatik olarak yapar.

Yüksek Kontrastlı Ekran(HCD),Plus serisi terazilerdeki ekran her türlü ortamda sonuçları doğru okumanızı garanti eder. LED teknolojisi sayesinde eski tip Flourescent ekranlara göre çok az enerji tüketimi sağlayıp, kamera da okunma özellİğİ YİNE eski tİp ekranlara göre çok daha nettİr.

MonoBloc tartım teknolojisi, Plus serisi Mettler Toledo nun patentine sahip olduğu eşsİz tartım sİstemİne sahİptİr. Gün İçerİsİnde çalışan terazİnİzİn mekanİk ve diğer aksamlarının sıcaklığı çalışmaya başladığı andan İtİbaren süreklİ yükselmektedİr. Mettler Toledo değişen bu değerleri, sahİİp olduğu tartım sİstemİyle kontrol ederek, her zaman doğru tartım sonuçlarını garantİ eder.

İkİ adet arayüz çıkışı sayesinde,teraziniz ile aynı anda hem bİlGİsayara verİ gönderebİlİrken dİğer yandan İkİnicİ arayüz çıkışına İster İlave müşterİ ekranı ve ya yazıcı bağlayabİlİrsİnİz.  

Teknik Bilgiler - JP10002GM
Kapasite 10200 g 
Hassasiyet 0.01 g 
Tekrarlanabilirlik 0.01 g 
Sıcaklık hassasiyet aralığı 3 ppm/°C
Sıfıra dönme süresi 1 s
Otomatik Kalibrasyon Evet, FACT
Tartım teknolojisi MonoBloc
Bağlantı              
COM1,COM2
Kefe boyutları 170x200 mm
Sanayi Bakanlığı Onaylı Evet
Özellikler
 
Monobloc mekanik
 
 
HCD yeşil LED ekran
 
 Çelik gövde  
  
Alandan tasarruf