Mettler Toledo JET serisinde birçok özellik standart olarak yüksek kalitede malzemelerin bir araya getirilmesiyle kullanımınıza sunulmaktadır.12,2 kg tartım kapasitesi ve 0,01 g hassasiyet...

Tam Otomatik Zaman ve Sıcaklık Kontrollü Kalibrasyon(FACT),bu özellik sayesinde teraziniz sahip olduğu sensörler ile hataları otomatik olarak algılayıp dahili ağırlıkla kalibrasyon işlemini gün içerisinde otomatik olarak yapar.

Yüksek Kontrastlı Dokunmatik Ekran(TFT),JET serisi terazilerdeki ekran her türlü ortamda sonuçları doğru okumanızı garanti eder. 

JET SERISI METTLER TOLEDO NUN PATENTINE SAHIP OLDUĞU EŞSİZ TARTIM SİSTEMİNE SAHİPTİR. GÜN İÇERİSİNDE ÇALIŞAN TERAZİNİZİN MEKANİK VE DIĞER AKSAMLARININ SICAKLIĞI ÇALIŞMAYA BAŞLADIĞI ANDAN İTİBAREN SÜREKLİ YÜKSELMEKTEDİR. METTLER TOLEDO DEĞIŞEN BU DEĞERLERI, SAHİP OLDUĞU TARTIM SİSTEMİYLE KONTROL EDEREK, HER ZAMAN DOĞRU TARTIM SONUÇLARINI GARANTİ EDER.

 

ÜÇ ADET ARAYÜZ ÇIKIŞI SAYESINDE, TERAZINIZ ILE AYNI ANDA HEM BİLGİSAYARA VERİ GÖNDEREBİLİRKEN DİĞER YANDAN İKİNICİ ARAYÜZ ÇIKIŞINA İSTER İLAVE MÜŞTERİ EKRANI VE YA YAZICI BAĞLAYABİLİRSİNİZ.  


Teknik Bilgiler - JET12002GM
Kapasite 12200 g 
Hassasiyet 0.01 g 
Tekrarlanabilirlik 0.01 g 
Sıcaklık hassasiyet aralığı 3 ppm/°C
Sıfıra dönme süresi 1 s
Otomatik Kalibrasyon Evet, FACT
Tartım teknolojisi FACT
Bağlantı              
RS232,USB
Kefe boyutları 180x180mm
Sanayi Bakanlığı Onaylı Evet